Informacje

Witam w świecie masażu. 

Jestem wisceralnym chiropraktykiem, pasjonatem uzdrawiającej i niosącej ukojenie terapii naturalnej. Swoją terapię opieram na sztuce znanej od tysiącleci, na masażu. Masaż ma niezwykłe właściwości neutralizujące napięcia, pobudza układ limfatyczny, nerwowy i krwionośny. Dzięki temu dochodzi do szybszego usuwania toksyn z organizmu, lepszego unerwienia i ukrwienia tkanek, co powoduje ich prawidłowe funkcjonowanie. Delikatny masaż działa relaksująco i uspakajająco, mocny pobudzająco.
 
Obecnie proponuję Państwu:

W moim salonie zapewniam Państwu jednorazową bieliznę, jednorazowe klapki, czyste ręczniki, możliwość skorzystania z prysznica po zabiegu. 

W przypadku masażu klasycznego, ceny dla Kobiet i Mężczyzn różnicuję ze względu na stopień trudności w wykonaniu usługi, związany m.in. z twardością mięśni u mężczyzn. Terapię wisceralną i uderzeniowo-dynamiczną pozostawiam w tej samej cenie, głównie ze względu na wyjątkowo uzdrawiający charakter tych terapii (dlatego też i równy finansowo do niej dostęp), ale również ze względu na zbliżony wysiłek włożony w zastosowanie masażu zarówno u Kobiet, jak i u Mężczyzn.
 
Więcej informacji o mnie jest dostępnych na podstronie "PERSONEL". Szczegóły dotyczące oferowanych masaży znajdziecie Państwo w pozycji menu: "OFERTA".

Przygotowałem dla Państwa szereg atrakcyjnych rabatów oraz bonusy! Zachęcam do zapoznania się z cennikiem.

Salon czynny:
W związku z reorganizacją, Salon zamknięty do odwołania. Przepraszamy!
Poniedziałek - Piątek: w godz. od 10.00 do 19.00 + czas masażu (max. do godz. 21.00),
Soboty i Niedziele: sporadycznie (do ustalenia).
W celu umówienia się na wizytę, proszę o kontakt telefoniczny (tel.734688640).

Dojazd:
Tramwaje linii: ... (ul. ... - przystanek ...),
Autobusy linii:
... (ul. ... - przystanek ...),
... (ul. ... - przystanek ...).