Informacje

Witam w świecie masażu. 

Jestem wisceralnym chiropraktykiem, pasjonatem terapii naturalnej. Swoją terapię opieram na sztuce znanej od tysiącleci, na masażu. Masaż ma niezwykłe właściwości neutralizujące napięcia, pobudza układ limfatyczny, nerwowy i krwionośny. Masaż przyspiesza usuwanie toksyn z organizmu, poprawia unerwienie i ukrwienie tkanek, co wpływa na prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Delikatny masaż działa relaksująco i uspakajająco, mocny pobudzająco.

Swój salon nazwałem „Sanitas” (łac.: zdrowie) za względu na cel, jaki sobie stawiam. Zabiegi z mojej oferty wpływają na lepsze samopoczucie i poprawę kondycji fizycznej, podstawowych elementów naszego zdrowia.

Wszystkie usługi świadczone w Salonie mają na celu poprawę samopoczucia i kondycji fizycznej tj. nie są świadczeniami zdrowotnymi w rozumieniu przepisów obowiązujących na terytorium RP, a porady udzielane przez masażystów nie są poradami lekarskimi.
 
Nie wymyślam koła, lecz opieram się na sprawdzonych metodach przynoszących doskonałe rezultaty. Nie wszystkie z nich są znane i popularne w naszym kraju, jednak ze względu na to, że są skuteczne proponuję je w swoim salonie. Moim celem jest pomagać.
 
Obecnie proponuję Państwu:

Więcej informacji o personelu jest dostępnych na podstronie "PERSONEL". Szczegóły dotyczące oferowanych masaży znajdziecie Państwo w zakładce menu: "OFERTA".

Zachęcam do zapoznania się z cennikiem.

Sprawdź godziny otwarcia.
 
Z serdecznymi pozdrowieniami, 
 
Andrzej