Hipnoza

Często spotykamy się ze stwierdzeniem, że to co się dzieje w naszym życiu zaczyna się w naszej głowie. Stwierdzenie to zawiera w sobie wiele prawdy. Oczywiście wpływ na to co się dzieje w naszym życiu ma wiele czynników, ale nasz umysł jest jednym z fundamentalnych. Poprzez nabyte wzorce i programy często sami siebie ograniczamy. Stawiamy sobie na "poziomie świadomym" bariery "nie do pokonania". Czy rzeczywiście tak musi wyglądać nasze życie jak się nam to wydaje? O terapii hipnozą można by pisać wiele, ale krótko mówiąc metoda którą stosuję w swoim gabinecie ma za zadanie wpłynąć na poprawę życia w wielu jego aspektach poprzez pracę z podświadomością.
 
"Hipnoza ma za zadanie ominięcie funkcji krytycznej umysłu świadomego i wprowadzenie pożądanych zmian". Zdanie to w pełni tłumaczy działanie hipnozy. Na poziomie świadomym, za wszelkie nasze obawy, trudności, blokady odpowiada tzw. "funkcja krytyczna" naszego umysłu świadomego. Razem jesteśmy w stanie zmienić negatywne wzorce, usunąć traumy, blokady, ograniczenia z Twojego umysłu. Świadomie użyłem określenia RAZEM, gdyż metoda którą stosuję to tzw. "bezpieczna hipnoza", która oparta jest na Twoim pełnym w niej uczestnictwie. Na czym ono polega?
1. Sesja jest w pełni bezpieczna, dlatego podczas jej trwania powinieneś w pełni się zrelaksować, odrzucić wszelkie obawy i poczuć się bezpiecznie, gdyż podczas całej sesji na poziomie świadomym w niej Uczestniczysz. Wszystko Słyszysz i w każdej chwili gdyby coś Ci się nie spodobało, gdybyś jednak czegoś się Obawiał/a, Możesz przerwać sesję.
2. Musisz być Pewna/y tego, że Chcesz dokonać zmian, które wpłyną na poprawę jakości Twojego życia.
3. Pracujemy razem nad usunięciem negatywnych wzorców/programów blokad, a wprowadzamy nowe. 
4. Możesz być Pewna/y, że wszystko co zostanie powiedziane podczas naszej rozmowy przed sesją i podczas sesji zostaje w gabinecie i nie wychodzi poza jego przestrzeń.
5. Podczas trwania sesji będę zwracał się do Ciebie na Ty, gdyż nie możemy tworzyć między nami barier, dystansu typu Pani/Pan, aby sesja była w pełni skuteczna.

Przed każdą sesją ustalamy razem z czym Chcesz pracować, jaki jest Twój problem, czego Oczekujesz i określimy kierunek zmian. Jeśli Chcesz się pozbyć problemu, który jest dla Ciebie wstydliwy i nie Chcesz bym wiedział na czym polega, możemy pracować z nim jako z problemem X, bez określania go innymi słowami/słowem. W tym przypadku Pamiętaj, by nie wskazywać problemu, którego zmiana mogłaby mieć negatywny wpływ, działać ze szkodą na inną osobę. Wszystko co robimy na sesji ma przynieść korzyść dla Ciebie jako osoby poddawanej hipnozie bez szkody dla kogokolwiek.

Zapraszam, Andrzej.