Personel

Andrzej

 
Jestem chiropraktykiem, hipnoterapeutą, terapeutą wisceralnym, masażystą, pasjonatem filmu, fotografii, muzyki. Sztuka towarzyszyła mi od zawsze, była obecna w moim dzieciństwie, latach młodości i jest w wieku dojrzałym. 

Mam wykszałcenie wyższe, ukończyłem dwie szkoły artystyczne, studia podyplomowe, policealną szkołę medyczną na kierunku technik masażysta, oraz przeszedłem wiele szkoleń i kursów zarówno z dziedziny terapii naturalnych jak i innych związanych z rozwojem moich pasji, z rozwojem osobistym. Lubię poznawać, uczyć się, rozwijać. Obecnie pobieram naukę w Chiropractic School of Poland.

Od zawsze towarzyszyła mi aktywność fizyczna. W wieku 15-tu lat rozpocząłem swoją przygodę z siłownią i amatorskim treningiem kulturystycznym. Później przyszedł czas na inne rodzaje aktywności sportowej, takie jak sporty walki (karate, krav-maga), jazda konno, narciarstwo, szermierka, strzelectwo.

Niestety, gdy przekroczyłem 34. rok życia złe przyzwyczajenia żywieniowe, nierozsądne testowanie diet, oraz stres, zaprowadziły mnie przed oblicze służby zdrowia. Pojawiły się problemy reumatyczne tak dokuczliwe, że zmuszony byłem zrezygnować z treningów siłowych. Rozpocząłem kilkuletni rajd po lekarzach, wykonałem dziesiątki badań, które pochłonęły mnóstwo pieniędzy. Efekty leczenia metodami konwencjonalnymi okazały się mizerne i postanowiłem skorzystać z tego co proponuje medycyna ludowa, ze sposobów tzw. niekonwencjonalnych. Przeznaczyłem wiele godzin na poszukiwania własne.

Dzięki naturalnym metodom, wróciłem do uprawiania sportów. Na swojej drodze spotkałem ludzi, którzy dzieląc się ze mną swoją wiedzą zaszczepili we mnie wiarę w skuteczność terapii naturalnych oraz manualnych, które potrafią wpłynąć na poprawę samopoczucia i zdrowia. Rozwijam swoją pasję, by móc swoimi umiejętnościami pomagać innym.

Dotychczas wiedzę z dziedziny medycznej, paramedycznej, holistycznej m.in. pobierałem w poniżej wyszczególnionych szkołach, kursach, warsztatach, konferencjach: 
 
- Centrum Fizjoedukacji Animusz (masaż klasyczny i relaksacyjny)
- Centrum Edukacyjno-Zdrowotne prof. Aleksandra T. Ogułowa (masaż organów wewnętrznych - terapia wisceralna)
- Centrum Przygotowania Specjalistów ds. poprawy zdrowia dr Gieorgija Maksimova (odruchowa korekcja tkanek i naczyń krwionośnych poprzez działanie uderzeniowo-dynamiczne oraz terapię próżniową) 
- Art-Med (kwalifikowana pierwsza pomoc - prow. Michał Folusiak)
- Angitia (kompleksowa terapia przeciwobrzękowa - prow. Ewa Włodarczyk)
- Centrum Szkoleniowe Body Relax - Rafał Uryzaj (masaż tkanek głębokich)
- Total Therapy Purczyński (diagnostyka, leczenie i profilaktyka schorzeń: miednicy, kręgosłupa i czaszki - prow. Marek Purczyński)
- Centrum Rozwoju Osobistego - Szkoła NLP i Hipnozy Janusza Gołyńskiego (kursy hipnozy i hipnoterapii)
- Pomorska Medyczna Szkoła Policealna w Słupsku (kierunek: technik masażysta)
- Pomorska Akademia Kształcenia Zawodowego (kierunek: technik masażysta)
- Centrum Szkoleniowe Anatomic (szkolenia chiropraktyczne - prow. Kamil Rządkowski)
- Warsztat kinezjologiczny (prow. Yurii Tymchenko)
- Kinnection - dr Lars Gunnar (chiropraktyka Gonstead, prow. dr Lars Gunnar)
- UniqSkills (leczene ostrego bólu lędźwiowego - prel. dr n.k.f. Jarosław Ciechomski)
- Centrum Kształcenia Zawodowego "Alfa" (chiropraktyka angielska "McTimoney-Corley" - prow. dr n.med. Henryk Dyczek)
- Akademia Kinezjologii Doroty Kalwajt - I Konferencja Kinezjologii Zintegrowanej "Ciało zwierciadłem stresu i emocji" (wiedza z dziedziny kinezjologii)
- Chiropractic School of Poland (kierunek: chiropraktyka)
- Dr Rżany Academy - Radiologia kręgosłupa. Powiązanie objawów z obrazem radiologicznym. (prow. dr n.med. Michał Rżany)

i na tym nie koniec ;)
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

W celu umówienia wizyty proszę dzwonić na nr tel.: 734-688-640
tutaj.pracuje500.jpg