Personel

Andrzej

 
foto.20.12.2019 (3).jpgJestem wisceralnym chiropraktykiem, masażystą, pasjonatem filmu, fotografii, malarstwa i muzyki. Sztuka towarzyszyła mi od zawsze, była obecna w moim dzieciństwie, latach młodości i jest w życiu dorosłym. W trakcie poszukiwań naturalnych metod leczenia pojawił się w moim życiu kolejny rodzaj sztuki, który stał się moją pasją - sztuka masażu. Masaż pogłębił fascynację dotykiem, jego niezwykłą siłą uzdrawiania.           

Od wczesnej młodości towarzyszyła mi aktywność fizyczna. W wieku 15-tu lat rozpocząłem swoją przygodę z siłownią i amatorskim treningiem kulturystycznym. Później przyszedł czas na inne rodzaje aktywności sportowej, takie jak sporty walki (karate, krav-maga), jazda konno, narciarstwo, szermierka, strzelectwo, "rower" czy "rolki".

Niestety złe przyzwyczajenia żywieniowe oraz nierozsądne testowanie diet, zaprowadziły mnie przed oblicze służby zdrowia. Pojawiły się problemy reumatyczne tak dokuczliwe, że zmuszony byłem zrezygnować z treningów siłowych. Zaczął się mój kilkuletni rajd po lekarzach, wykonałem dziesiątki badań i przeznaczyłem wiele godzin na poszukiwania własne.

Ten etap mam już za sobą, dzięki naturalnym metodom wróciłem do uprawiania sportów, zacząłem być ponownie aktywnym. Dziś przykładam szczególną uwagę do sposobu odżywiania, spożywania płynów, suplementacji, a także aktywizacji masażem: struktur mięśniowych, układu nerwowego, czy organów wewnętrznych. Na swojej drodze spotkałem ludzi, którzy zaszczepili we mnie wiarę w niezwykłe właściwości masażu, który potrafi przynieść zarówno relaks jak i wpłynąć na przywrócenie zdrowia. Rozwijam swoją nową pasję, by móc swoimi umiejętnościami pomagać innym.

Obecnie wykonuję masaże: wisceralny, uderzeniowo-dynamiczny (MUD), miodem, limfatyczny, klasyczny, relaksacyjny oraz terapię bańkami próżniowymi (stawianie baniek). Jestem m.in. uczniem prof.Aleksandra Timofiejewicza Ogułowa, twórcy metody zwanej "terapią wisceralną", oraz dr Gieorgija Nikołajewicza Maksimowa, twórcy masażu uderzeniowo-dynamicznego (УДМ).
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

W celu umówienia wizyty proszę dzwonić na nr tel.: 734-688-640