Informacje

 
Swój salon nazwałem „Sanitas” (łac.: zdrowie) ze względu na wpływ jaki na organizm człowieka wywierają stosowane przeze mnie techniki, zarówno manualne jak i te związane z pracą z emocjami.

Oferowane przeze mnie zabiegi/terapie mają niezwykłe właściwości sprzyjające poprawie samopoczucia zarówno w sferze psychicznej jak i fizycznej. Techniki manualne przyspieszą usuwaniu toksyn z organizmu, poprawiają unerwienie i ukrwienie tkanek, co ma bezpośredni wpływ na prawidłowe funkcjonowanie organizmu.

Wszystkie usługi świadczone w Salonie mają na celu poprawę samopoczucia i kondycji fizycznej tj. nie są świadczeniami zdrowotnymi w rozumieniu przepisów obowiązujących na terytorium RP, a udzielane porady nie są poradami lekarskimi.
 
Nie wymyślam koła, lecz opieram się na sprawdzonych metodach przynoszących doskonałe rezultaty. Nie wszystkie metody które stosuję są popularne w naszym kraju, jednak ze względu na to, że są skuteczne proponuję je w swoim salonie. Moim celem jest pomagać.
 
Obecnie proponuję Państwu:
Więcej informacji o personelu jest dostępnych na podstronie "PERSONEL". Szczegóły dotyczące oferowanych usług znajdziecie Państwo w zakładce menu: "OFERTA".

Zachęcam do zapoznania się z cennikiem

W celu umówienia wizyty proszę o wcześniejszy kontakt telefoniczny na nr tel.: 734-688-640

Sprawdź godziny otwarcia. 
 
Z serdecznymi pozdrowieniami, 
 
Andrzej